"Миколаївські парки" на прохання городян розпочали ремонт Верхньої Набережної
У Миколаєві розпочався ремонт Верхньої Набережної — ділянки від великих сходів до шахового клубу. Покриття в цій зоні не оновлювалося багато років і зараз перебуває в аварійному стані: стару плитку зруйновано і місцями просіло, що створює загрозу травм для пішоходів.
Роботи виконує комунальне підприємство "Миколаївські парки".
Читайте МН в Telegram: тільки важливі новини
Інженер-будівельник "Парків" Андрій Бєлєнкін заявив, що на незадовільний стан покриття не раз скаржилися городяни. У відповідь на численні звернення було прийнято рішення про ремонт.
«Ми упорядкуємо ділянку від великих сходів до шахового клубу. Також оновимо покриття на прилеглих доріжках. Воно стане безпечним та комфортним для прогулянок», — повідомив фахівець.
Особливу увагу буде приділено усуненню просадок, через які на тротуарі накопичується вода. Це загрожує руйнування підпірної стіни.
«Наразі частина доріжки під підпірною стіною вже провалилася. Тому в ході ремонту ми вирівняємо поверхню, щоб запобігти обвалу через накопичення води», — додав Бєленкін.
Щодо часу – роботи займуть кілька тижнів. Щодо грошей – не повідомляється.
"Миколаївські парки" повідомляють, що в результаті Миколаїв отримає оновлену та безпечну прогулянкову зону, доступну для всіх, зокрема для людей на інвалідних візках.
Нагадаємо, минулого тижня на Флотському бульварі демонтували знамениту гармату