Удар баллістикою по Миколаївщині: монітори повідомили про наслідки

Коментарi:

Удень, 23 червня, російські окупаційні війська завдали удару балістичною ракетою по Миколаївській області.

Про це повідомляють Миколаївські новини

В регіоні було оголошено повітряну тривогу. Моніторингові канали повідомляли, що ракета летіла вектором на Пересадівку під Миколаєвом. Проте потужний вибух було чутно в усіх районах обласного центру.

Одночасно з цим повідомлялося про пуски балістичних ракет у напрямку Дніпра.

Популярний телеграм-канал «Николаевский Ванек» заспокоїв містян, зазначивши, що «інформації про будь-які наслідки немає». Невдовзі пролунав відбій повітряної тривоги. Офіційної інформації про руйнування чи постраждалих на цей час не надходило.