Сьогодні «Ніко-Баскет» вигриз перемогу в «Кривбаса»

Коментарi:

Баскетбол. Вища ліга. Чоловіки.

24 лютого. "Кривбас" (Кривий Ріг) – "Ніко-Баскет" (Миколаїв) – 65:67 (27:18, 15:12, 10:19, 13:18).

24 лютого, Київ, Палац спорту "Венето", без глядачів. Судді С. Тесленко, К. Іванов, (обидва – Київ), О. Федорченко (Суми).

Результативність «Ніко-Баскета»: Штанько – 16+6 підбирань, Кочура – 10+6, Лук'ян – 5+5, Шелковський – 6, Гарбар – 6+7, старт, Косенков – 13+6, Горобченко – 6 + 9 перехоплень, Лисаненко – 5+4, Орзул, Турчак.

Результативність «Кривбаса»: Бречко – 16, Кундик – 14, Челован – 11+7, Баранов –3, Залізняк – 3, старт, Мельник – 12+8, Дмитрук – 3, Єрмаков – 3.

У середині першої чверті миколаївці примудрилися програвати 5:15. Але потім пішли два поспіль точні далекі кидки Штанько і Кочури, а також двоє з-під кільця Лисаненка. Рахунок скоротився до мінімуму – 13:15. Але розвинути успіх не вдалося – криворіжці вистояли і на перерву пішли з різницею +9.

У другій чверті перевага «Кривбаса» розтанула до -3. Але знову миколаївці за рахунок власних помилок дозволили супернику повернути комфортний для них відрив у рахунку та команди пішли на велику перерву за рахунку 42:30. Зазначу, що у цій чверті на майданчику в «Ніко-Баскеті» грали одразу двоє 19-річних – Шелковський та Турчак.

Третя чверть був таки бенефісом підопічних Валентина Берестнєва. Двійка Лисаненка, троячки Лук'яна та Горобченка, потім два з фолом Лисаненка та ще його два очки! То був ривок +10. І рахунок 42:42 за неповних чотири з половиною хвилини!

Тренер «Кривбаса» Сергій Корабльов повернув на майданчик досвідченого центрового Челована, і він таки трохи зупинив рух миколаївців. Але потяг, як то кажуть, рушив.

Четверта чверть почалася з троячки Штанько, потім він ще раз закидає із-за дуги. 55:54 – «Ніко» попереду. А потім порадував Шелковський. Валентин Берестнєв дав йому сьогодні 39 хвилин гри. Він у трьох чвертях багато мазав і помилявся. Але в найвідповідальніший момент рука у Дмитра не здригнулася – два трюльники! Цього, здається, ніхто не чекав!

«Ніко-Баскет» перемагає – 67:65. Але ця перемога ще не гарантує команді третє місце, яке дає право на вихід до топ-8 команд-претендентів на медалі чемпіонату. Завтра – вирішальний поєдинок із харківським «Політехніком».

24 лютого. "СумДУ" – БК "Полтава" – 98:25, "Політехнік" – "Чернігів-ШВСМ" – 103:47.