Вночі по Миколаєву було шість прильотів, підозрюємо, що стріляли С-300, – Кім

Коментарi:

Російські окупаційні війська вночі 17 серпня випустили по Миколаєву шість ракет. Про це заявив глава Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім.

"Минулої ночі по Миколаєву було 6 прильотів, ми думаємо, що це були С-300. Дві ракети потрапили в будівлю університету. Там вночі був тільки сторож, тому обійшлося без жертв. Також ворожа ракета влучила в об'єкт інфраструктури-згоріли два автомобілі. Ще по одному об'єкту вони намагалися потрапити, але не потрапили", – повідомив Кім.

Він зазначив, що приблизно тиждень тому в зведеннях Міноборони рф промайнуло повідомлення, що в корпусі ЧГУ «містяться націоналістичні батальйони». Ця інформація не залишилася без уваги в Миколаєві, і мер Олександр Сєнкевич в той же день показав відео, як в університеті працює приймальна комісія – адміністративні працівники, викладачі, заходять абітурієнти.

«Але меру не вдалося врятувати ЧДУ. Окупанти "анонсують" удари по півсотні цивільних об'єктів. І куди вони будуть стріляти – невідомо", – зазначив Кім.

Він також пояснив, що похибка стрільби з С-300 досягає до 120 м. Тому росіяни випускають ракети пачками – авось одна з них прилетить, куди потрібно...