У Миколаєві показали університет і школу, в яких Росія "знайшла" націоналістів з тероборони

Коментарi:

Мер Миколаєва Олександр Сенкевич показав Чорноморський національний університет та школу №16, у яких, за заявою міноборони рф, базуються українські військові та є склади боєприпасів.

– Такі повідомлення звичні для цього міністерства тероризму. Однак що ми бачимо насправді у цих закладах? Пропоную подивитись на відео, яке ми зняли сьогодні, 9 серпня, – написав він у Фейсбуці.

За словами Сенкевича, в університеті йде набір студентів та працює приймальна комісія. Випускники підписують обхідні листи та отримують свої дипломи. Також працює відділ кадрів, бухгалтерія. З 15 серпня викладачі почнуть виходити з відпусток та готуватися до занять.

У школі техпрацівники доглядають територію закладу, а вчителі готуються до дистанційної роботи. Учні здають торішні підручники та беруть книги на наступний навчальний рік.

- Ніякої військової техніки чи складів, чи самих військових у цих двох навчальних закладах немає. Як цього всього не було і в тих школах та університетах, які росіяни розгромили у нашому місті від початку повномасштабної війни, – сказав мер.

Увечері 8 серпня в Міноборони РФ заявили, що в Миколаєві в будівлях Чорноморського національного університету та школи № 16 “дислоковано підрозділи територіальної оборони, обладнано склади боєприпасів, у безпосередній близькості від навчальних закладів націоналісти розмістили бронетехніку...”