24 сентября
 • ПОДПИСКА НА НИКОЛАЕВСКИЕ НОВОСТИ
 • КОМПЛЕКТ
 • ОБЩЕСТВЕННО-ПОЛИТИЧЕСКИЙ
 • ТЕЛЕВИЗИОННЫЙ
 • СПОРТ
 • «Правый сектор» заявил николаевцам, что он «был, есть и будет»

  Комментарии: 16

  Николаевская ячейка праворадикальной организации «Правый сектор» распространила публичное заявление в ответ на слова губернатора Николая Романчука, который сказал антимайдановцам, что в Николаеве «Правого сектора» нет. В тексте заявления, размещенного в социальных сетях, намекается, что праворадикальная организация, мол, «есть, была и будет, а вот «Романчука может и не быть в качестве губернатора».

  Предлагаем нашим читателям ознакомиться с текстом заявления на языке оригинала.

  «Публічне звернення миколаївського обласного осередку «Правого сектору» до нового губернатора області Миколи Романчука

  Нещодавно Ви взяли на себе сміливість заявити, що «ніякого «Правого сектору» в Миколаєві не буде». Мусимо Вас запевнити, що насправді «Правий сектор» у Миколаєві був, є і буде.

  Члени миколаївського «Правого сектору» успішно брали участь у революційних подіях у Києві, а зараз повернулися до рідного міста, щоб боронити його населення і від зажерливих чиновників та політиканів, і від ймовірних іноземних окупантів.

  Ми стоїмо на сторожі інтересів народу і є авангардом Національної революції. Незважаючи на усю ту брехню, котру на нас виливають наші вороги, прості люди на сході та півдні України починають розуміти, що ми ніякі не «екстремісти», «терористи» чи «фашисти», а звичайні українські хлопці, котрі хочуть зробити свою країну кращою.

  В тому числі для нас є важливим контроль народу над чиновниками. У зв’язку з цим ми закликаємо Вас надзвичайно сумлінно ставитися до власних обов’язків і дбати про народ. Національна революція триває і проявляється вона не в якихось погромах, актах вандалізму тощо (усе це – картинка, котру малюють ворожі ЗМІ), а в тому, що змінюється система влади. Рекомендуємо Вам також будувати нову, народну систему, вільну від хабарництва, бездіяльності, казнокрадства, адже «Правий сектор» у Миколаєві буде, а от Вас у якості губернатора може не стати».

   Просмотров:
   comments powered by HyperComments