Увечері в Миколаївській області в автотрощі загинули немовля і двоє дорослих

Коментарi:

6 липня, ввечері на Миколаївщині сталася жахлива дорожньо-транспортна пригода.

Біля села Грейгове Воскресенської територіальної громади Миколаївського району водій на ВАЗ-2101 вилетів у кювет, зіткнувшись з деревом.

За викликом направлено аварійно-рятувальні відділення 16 пожежно-рятувальної частини та аварійно-рятувальної частини аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС України у Миколаївській області на спецавтомобілях САРМ-С.

В результаті автотрощі на місці загинули чоловік, жінка та дитина 2023 року. Тіло немовляти деблокували з понівеченої автівки рятувальники. Дорослих рятувальники вивільнили спільно з поліцейськими.

Також постраждали двоє дітей 2017 і 2023 років народження та ще одна жінка, які були пасажирами автомобіля. Їх з травмами різного ступеню госпіталізовано в лікувальні заклади м. Миколаєва.