Ніко-Баскет виходить у півфінал чемпіонату України у вищій лізі!

Коментарi:

Баскетбол. Чемпіонат України. Вища ліга. Фінал восьми

Ніко-Баскет» (Миколаїв) – «Cелф мейд баскет» – 89:85 (29:25, 8:15, 27:19, 25:26).
19 квітня, Пуща-Водиця (Київська область), спортбаза "Сокіл". Судді Д. Поворознюк (Хмельницький), Л. Войнаровський (Черкаси), А. Соловйов (Дніпро).

Результативність «Ніко-Баскета»: Лук'ян – 19 + 4 підбирання + 8 передач, Товкач – 17+10, Мітіріч – 16+8, Орзул – 9+9+6, Гарбар – 8+10, старт, Гарячий – 9+4 , Лутвалієв, – 7, Штанько – 4+8.

Результативність «Селф-Мейд-Баскета»: Довідний – 27, Лукінський – 20+5, Петров – 17, Овчаренко – 9+9, Кушманцев – 4, старт, Чумичов – 6, Пошабля – 2, Казанцев.

Отже, стартував «фінал восьми» чи плей-офф вищої ліги українського баскетболу. Після довгого регулярного чемпіонату залишилися вісім претендентів на медалі.

У чвертьфіналі, що складався з одного поєдинку, третя команда "регулярки" "Ніко-Баскет" грала з шостою командою – "Селф-мейд баскет". Гра була емоційною. Миколаївці довели свою перевагу у класі, хоча у суперників були досвідчені Петров, Довидний та Лукинський, який цього сезону встиг пограти у вищій лізі.

Драматичною була третя чверть. Три поспіль троячки і рахунок кияни зрівняли 53:53.

За 12 секунд до закінчення четвертої чверті Довідний закинув один із двох штрафних, та скоротив відставання 85:87. Але крапку у поєдинку поставив Горячий. 89:85! Команда Валентина Берестнєва у півфіналі!