«Ніко-Баскет» повернувся на третє місце у вищій лізі

Коментарi:

СумДУ (Суми) – «Ніко-Баскет» (Миколаїв) – 57:86 (11:21, 13:21, 17:20, 16:24).

22 березня, Слобожанське, спорткомплекс «Слобожанський». Судді І. Борсук (Суми), О. Коростильов (Миколаїв), О. Сорокіна-Литвин (Черкаси).
Результативність «Ніко-Баскета»: Гарбар – 22+8 підбирань, Мітіріч – 18+8, Лук'ян – 17+3, Товкач – 4+8, Орзул – 7, старт, Гарячий – 7+6, Лутвалієв – 7, Штанько – 4+7.
Результативність СумДУ: Бондаренко – 8. Михайлов – 7, Кузьмін – 7, Філоненко – 4, Ларін -2, старт, Кіктєв – 10, Різниченко – 9, Бур – 6, Плясов – 4.

Інтриги не вийшло. У цьому принциповому матчі «Ніко-Баскет» був на голову сильнішим за свого суперника. Сумчани часто помилялися – 23 втрати м'яча, а у «Ніко» їх 12. Усі чотири періоди підопічні Валентина Берестнєва вигравали. І коли за чотири з половиною хвилини до фінальної сирени команди через повітряну тривогу пішли в укриття, різниця в рахунку становила +30.
Миколаївці перемогли – 86:57 та повернулися на третє місце у турнірній таблиці. Але щоб утримати його, у п'яти матчах регулярного чемпіонату, що залишилися, втрачати очки «Ніко-Баскет» не повинен.
Зазначимо центрового Олександра Гарбара – 22 очки та 8 підбирань, Михайла Мітірича – 18 очок та 8 підбирань. На рахунку Богдана Лук'яна, що розігрує, 17 очок.
23 березня гра з БК «Хмельницький», а 24-го – з «Пуш-тим» (Київ).