Кадиров оголосив про відправку на війну в Україну 3 тисячі чеченських бійців

Коментарi:

Три тисячі чеченських бійців готові вирушити воювати в Україну, щоб протидіяти «нацистській» та «натовській агресії», заявив голова Чечні Рамзан Кадиров.

«З урахуванням їхньої високої бойової підготовки, оснащення, твердої та непорушної мотивації хлопці здатні виконати наказ будь-якої складності. <...> Ми відібрали найкращих із найкращих. Саме такі й гідні бути вірними піхотинцями нашого неперевершеного лідера Володимира Путіна», – написав у своєму телеграм-каналі Кадиров.

За його словами, чеченські бійці надійшли на службу до нових підрозділів Міноборони РФ та Росгвардії. Вони служитимуть у полках «АХМАТ-Росія» та «АХМАТ-Чечня», а також у батальйонах імені шейха Мансура та імені Байсангура Беноєвсого Північно-Кавказького округу військ національної гвардії.

«Більшість із них мають за плечима досвід участі у бойових діях у ході СВО. Кожен пройшов підготовку у найкращих інструкторів у Російському університеті спецназу. У них найкраще екіпірування та сучасне озброєння», — наголосив Кадиров.

Батальйон імені шейха Мансура, створений наприкінці жовтня, очолює колишній заступник командира батальйону "Північ" Руслан Геремєєв, який фігурував у справі про вбивство політика Бориса Нємцова. Сам шейх Мансур – ватажок народно-визвольного руху горян Північного Кавказу 1785-1791 років.

Заява Кадирова про відправку нових бійців на фронт пролунала на тлі повідомлень про найбільші втрати російської армії з початку війни. За оцінкою Генерального штабу ЗСУ, середні втрати армії РФ у листопаді становили 931 людина на день. Досі найбільш смертоносним вважався березень цього року, коли під час штурму Бахмута гинули до 776 осіб на день.

«За останні шість тижнів рівень російських втрат був, ймовірно, одним із найвищих у ході війни. Важкі втрати здебільшого спричинили російський наступ на Авдіївку», — підтвердила ці дані розвідка Міністерства оборони Великобританії.