Триває наступальна операція на Мелітопольському та Бердянському напрямках, – вечірнє зведення Генштабу ЗСУ
Інформація станом на шосту вечора 3 серпня.
Триває 526 доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації. Ворог завдав черговий авіаційний удар іранськими ударними БпЛА “Shahed-136/131” Силами та засобами Повітряних Сил, у взаємодії із ППО складових Сил оборони, усі 15 “шахедів” було знищено. Також ворог завдав ракетного, 47 авіаційних ударів та здійснив 23 обстріли з РСЗВ.
Відбулось 30 бойових зіткнень.
На Бахмутському напрямку сили оборони стримують противника в напрямку південніше та південно-східніше Іванівського. Ворог здійснив безуспішні наступальні дії північніше та південно-східніше Авдіївки та південно-східніше Первомайського.
Сили оборони продовжують стримувати наступ у районі Мар’їнки.
На Шахтарському напрямку ворог здійснив безуспішні спроби відновити втрачене положення західніше Старомайорського та східніше Урожайного.
На Запорізькому напрямку ворог зосереджує основні зусилля на недопущенні подальшого просування наших військ.
На Херсонському напрямку противник завдав авіаційного удару в районі Одрадокам'янки. Артилерійських обстрілів зазнали 20 населених пунктів, серед них Осокорівка, Качкарівка, Новоберислав, Козацьке, Первомайське, Херсон, а також Дмитрівка та Очаків Миколаївської області.
Водночас Сили оборони України продовжують ведення наступальної операції на Мелітопольському та Бердянському напрямках, закріплюються на досягнутих рубежах, здійснюють заходи контрбатарейної боротьби.
Авіація сил оборони завдала 8 ударів по районах зосередження особового складу, озброєння та військової техніки противника та 2 – по ЗРК.
Підрозділи ракетних військ і артилерії уразили 10 артилерійських засобів на вогневих позиціях, радіолокаційну станцію, пункт управління, район зосередження озброєння та військової техніки, два засоби ППО, три склади боєприпасів.