Звільнене село Велика Олександрівка після окупації виглядає як після кінця світу (фото)

Коментарi:

У нещодавно звільненому селі Велика Олександрівка на Херсонщині рашисти залишили чимало слідів свого перебування. Тепер пейзажі цього у минулому живописного і тихого села нагадують антиутопію: зруйновані будинки, розбиті фасади та обгорілі машини.

Як пише АрміяInform, усі приміщення, які використовували війська окупантів, знищені, інші ж повністю завалені сміттям.

Ще гірша ситуація з автомобілями: по селу багато машин, що обгоріли – росіяни знищували транспорт заради забави.

«Ці тварюки брали техніку: чимось їздили, інше – розбирали на запчастини, але кінець в обох випадках однаковий – коли машина ламалася, вони її знищували. Заганяли назад у гараж та кидали вибухівку, це у них за розвагу було», — розповідає місцева мешканка.

Місцеві жителі із жахом згадують часи російської окупації, але не втрачають оптимізму та поступово відновлюють побут у своїх будинках.