Миколаївський "Васт" очолив турнірну таблицю в другій лізі

Футбол. Друга ліга. Васт (Миколаїв) – Кремінь-2 (Кременчук) – 5:0 (1:0)

5 вересня, с. Демидів (Київська область), стадіон «Діназ», без глядачів. Головний суддя і. Мандзюк (Тернопільська область), судді А.Запорізький (Харків), А. Переверзєв (Кропивницький), четвертий арбітр В. Грицай (Київська область). Спостерігач арбітражу П. Беженар (Київ).

"Васт»: Восконян, Швиденко, Шкіндер, Сартіна-к, Головін, Ярчук (Стеценко, 82'), Тищенко (Берко, 62'), Вітенко (Шмат, 72'), Боровський, Каранга (Студенко, 72'), Крамаренко ( Гуменяк, 62').

Голи: Вітенко( 18'), Крамаренко( 49'), 58, Ярчук( 58'), Гуменяк (80, 87').

Отже, сьогодні, вписана ще одна сторінка в історію Миколаївського футболу. У Другій лізі дебютував ФК»Васт". Команда, яка виступала в минулому сезоні в чемпіонаті України серед аматорів, виконала всі вимоги ПФЛ України, отримавши статус професійної команди.

Дебютний матч відбувся на стадіоні «Діназ» селі Демидів Вишгородського району. Грали на полі з природним покриттям, що відповідає вимогам УЄФА. У команді, яку очолює головний тренер Дмитро Назаренко, зібралися гравці, добре відомі миколаївським шанувальникам футболу. Це досвідчені Віктор Берко, Дмитро Сартіна, Валерій Восконян, Дмитро Ярчук.

Матч, де номінальними господарями були миколаївці, пройшов під їхню диктовку. На 18-й хвилині Вітенко буквально вколотив м'яч у ворота «Кременя» – 1:0. А в другому таймі кременчужці посипалися – Крамаренко, Ярчук і двічі новобранець команди Гуменяк довели рахунок до розгромного – 5:0.

Перший тур "Васт" завершує лідером другої ліги. 12 вересня у другому турі миколаївці зіграють зі «Звягелем» з Новоград-Волинського.