"Реал" (Мадрид) виграв Лігу чемпіонів

У 14-й раз

"Реал" в 14-й раз виграв головний турнір планети – єдиний гол забив мадридський бразилець Вінісіус Жуніор

28 травня. Ліга чемпіонів Фінал. Париж, "Стад де Франс".
"Ліверпуль" (Англія) – "Реал"М. (Іспанія) – 0:1 (0:0).

Гол: Вінісіус (59').

"Ліверпуль": Алісон, Робертсон, ван Дейк, Конате, Александер-Арнольд, Тьяго (Фірміно 77'), Фабіньо, Хендерсон (Кейта 77'), Діас (Жота 65), Мане, Салах.

"Реал": Куртуа, Карвахаль, Мілітао, Алаба, Менді, Модріч (Себальос 90'), Каземіро, Кроос, Вальверде (Камавінга 86'), Бензема, Вінісіус (Родріго 90+3') Попередження: Фабіньо (62').

За перший тайм – жодного удару в площину, всього за ударами до перерви було 10:1.

На початку другого вже прилетів і гол "Реала": на дальній штанзі простріл замкнув Вінісіус. Це був перший удар команди у площину.

Бразилець одразу ж влетів у топ-5 наймолодших авторів голів у фіналах – зараз йому 21 рік та 320 днів.

Молодшими були лише Патрік Клюйверт, Карлос Альберто, Ларс Рікен та Марко Асенсіо.

Окремо слід згадати про Карло Анчелотті. Перший в історії тренер, який вигравав Лігу чемпіонів чотири рази!

«Реал» виграв 14 із 17 фіналів! Ніхто й близько не має такої ефективності при мінімум трьох вирішальних матчах, найближчі – «Аякс» (4 з 6) з «Челсі» (2 з 3).

«Ліверпуль» програв фінал Ліги чемпіонів вчетверте – за кількістю поразок вони у дуже хорошій компанії. Рекордсмени – "Ювентус" (7). Далі – «Баварія» та «Бенфіка» (по 5). Ще чотири поразки у «Мілана».