Окупанти ведуть розвідку над Миколаєвом за допомогою безпілотників, – Генштаб

Коментарi:

Оперативна інформація станом на вечір 12 квітня з російського вторгнення

Генеральний штаб ЗСУ повідомляє, що на Слобожанському та Донецькому напрямках триває перегрупування та переміщення підрозділів противника.

Російським командуванням переглядаються умови контрактів запобігання їх розірвання з боку військовослужбовців.

Завершується переміщення підрозділів 41-ї загальновійськової армії та 90-ї танкової дивізії Центрального військового округу у певні райони Білгородської та Воронезької областей.

На Слобожанському напрямку йде часткове блокування Харкова. Водночас супротивник продовжує застосовувати артилерію та реактивні системи залпового вогню для руйнування житлових масивів Харкова, Дергачів та П'ятихатки.

У районі міста Ізюм окупанти проводили перегрупування підрозділів, поповнювали запаси матеріально-технічних засобів та зосередили увагу на утриманні понтонної переправи через річку Сіверський Донець. Йде повітряна розвідка району із застосуванням безпілотних літальних апаратів. Для посилення угруповання в зазначений район переміщені окремі підрозділи 1-ї танкової армії збройних сил Російської Федерації.

У Донецькому напрямку ворожі війська продовжують інтенсивне застосування авіації та тактичних ракетних комплексів.

Протягом дня орки намагалися покращити тактичне становище у районах населених пунктів Попасна, Степове, Рубіжне та Нижнє. Успіху не було.

Інженерні підрозділи збройних сил Російської Федерації намагаються відновити залізничні мости у районі Сватового.

На Південнобузькому напрямку противник намагається утримати захоплену територію. Проводиться повітряна розвідка безпілотними літальними апаратами. Ворог обстріляв Миколаїв та Олександрівку із реактивних систем залпового вогню.