На Миколаївщині терміново провели Раду оборони, щоб посилити ППО

Коментарi:

У Миколаївській області розгорнули масштабну роботу з екстреного посилення захисту неба через те, що ворог постійно змінює тактику своїх повітряних атак.

Для оперативної адаптації до нових загроз керівництво області провело серію термінових зустрічей із військовими та винесло це питання на засідання Ради оборони регіону. Про це повідомив виконувач обов'язків начальника Миколаївської ОВА Георгій Решетілов, передають Миколаївські новини

«Ворог постійно змінює тактику атак, тому ми також маємо оперативно адаптуватися та шукати нові рішення», — пояснив причину екстрених нарад Георгій Решетілов.

Три головні напрями модернізації захисту

За результатами зустрічей із військовими було ухвалено рішення про комплексне посилення протиповітряного щита Миколаївщини за трьома ключовими напрямами:

  • Масштабне застосування РЕБ: активне впровадження додаткових засобів радіоелектронної боротьби для подавлення навігації та збивання з курсу ворожих безпілотників.

  • Вдосконалення сил ППО: модернізація та покращення координації роботи вже наявних в області мобільних вогневих груп і стаціонарних зенітних комплексів.

  • Нові технології: використання альтернативних технічних можливостей для максимально раннього виявлення та гарантованого знищення повітряних цілей.

Особливий контроль над енергетикою та комуналкою

Окремо учасники Ради оборони області відпрацювали плани прикриття конкретних населених пунктів і вузлів критичної інфраструктури (об'єктів енергетики, водо- та теплопостачання).

Фахівці вже визначили першочергові інженерні потреби цих об'єктів, а також відшукали внутрішні ресурси та можливості регіону для їх оперативного забезпечення. Як підкреслили в ОВА, головне завдання всіх заходів — максимально захистити життя людей і зберегти стабільну роботу комунальної сфери.