Палає нафтобаза в Краснодарському краї
Внаслідок влучань та падіння уламків дронів виникла серйозна пожежа на території нафтобази в станиці Полтавській Краснодарського краю, що відіграє важливу роль у забезпеченні паливом південних регіонів країни-агресорки.
Обсяги ураженого об'єкта та масштаби займання
Полтавська нафтобаза є великим і стратегічно важливим регіональним об'єктом паливної інфраструктури, який забезпечує постачання нафтопродуктів для значної частини Краснодарського краю, а також сусідньої Республіки Адигея.
Загальний резервуарний парк цього підприємства є досить потужним і налічує близько 28 резервуарів різного об'єму для зберігання світлих та темних нафтопродуктів. За попередніми даними моніторингових джерел, внаслідок нічної атаки вогнем охоплено щонайменше три великі резервуари з пальним, наразі інформація про загальну площу пожежі та постраждалих уточнюється.
Системні удари та поглиблення паливної кризи
Це військово-логістичний об'єкт знищується планомірно, адже це вже не перша успішна атака на Полтавську нафтобазу за поточний місяць — попереднє масштабне займання на її території фіксували зовсім нещодавно, 16 червня. До речі, рф втратила близько 25 відсотків виробництва бензину порівняно з червнем минулого року.