Ветеран українського баскетболу Олексій Онуфрієв – MVP фіналу відродженого чемпіонату Миколаївської області

Коментарi:

У Миколаєві фінішував чемпіонат Миколаївської області з баскетболу серед аматорських команд сезону 2025/2026.

Це був перший чемпіонат, проведений після початку повномасштабного вторгнення.

Змагалися шість команд: «Легіон» (Миколаїв), НУК (Миколаїв), «Титани» (Вознесенськ), СДЮСШОР-4 (Миколаїв), «Зоря»-«Машпроект» (Миколаїв) та «МДЕМ» (Миколаїв).

У матчі за бронзові нагороди зустрілися команди СДЮСШОР-4 та «Титани» Поєдинок завершився перемогою вознесенської команд – 74:70.

У фінальному матчі «Легіон» переміг НУК – 86:60 та став чемпіоном Миколаївської області.

Символічна збірна

Олександр Дудник (СДЮСШОР-4 (Миколаїв),
Данило Романов ( «Титани»),
Денис Котляр – («Титани»),
Євгеній Гуржій – (НУК),
Ігор Сільковський – («Легіон»)

MVP фіналу визнано 44-річного ветерана українського баскетболу Олексія Онуфрієва, який виступав за «Легіон».

У церемонії нагородження переможців та призерів взяли участь перший заступник начальника Миколаївської обласної військової адміністрації Георгій Решетілов, ректор НУК імені адмірала С. Макарова Євген Трушляков, начальник облспортуправління Михайло Ніколаєв, головний тренер «Ніко-Баскета» Валентин Берестнєв.