Мінуснули доповідача путіну: українські дрони ліквідували «героя росії», який хвастався штурмом Сіверська
Українські безпілотники ліквідували чергового топ-окупанта — російського командира Нарана Очір-Горяєва.
Це той самий військовий, який особисто доповідав володимиру путіну про штурм Сіверська на Донеччині та отримав за це «Героя росії». Про це повідомляють Миколаївські новини з посиланням на публікацію командувача Сил безпілотних систем (СБС) ЗСУ Роберта «Мадяра» Бровді в Telegram.
«Мадяр» оприлюднив відео ефективної роботи наших захисників і окремо підкреслив, якого саме персонажа мінуснули українські оператори.
«Пілоти 20-ї обр СБС "К-2" відспівали цікавого тіпа, "визволителя" Сіверська, що доповідав бункерному діду», — написав командувач.
Знищений старший лейтенант Наран Очір-Горяєв служив у 6-й окремій мотострілецькій бригаді ЗС РФ. У грудні 2025 року він особисто звітував кремлівському диктатору про перебіг боїв на Сіверському напрямку, а за кілька днів отримав від нього медаль «Золота Зірка».
Проте статус особистого доповідача путіна та найвища нагорода РФ не врятували окупанта від точкового удару українських дронів. За пів року після зустрічі в Кремлі пілоти СБС поставили крапку в його кар'єрі.