У Києві пошкоджено будинок, в якому Зеленський має квартиру

Коментарi:

Ушкодження викликало падіння уламків збитих повітряних цілей.

Будинок на Грушевського

Будинок на Грушевського, 9а у Києві, де розташовані квартири Президента Володимира Зеленського та бізнесмена Тимура Міндіча, проти якого Україна ввела санкції через справу Мідас, було пошкоджено під час російської атаки в ніч проти 24 травня, повідомила Українська правда.

За даними УП, пошкодження викликало падіння уламків збитих повітряних цілей.

Також повідомляється, що пошкоджено сусідній бізнес-центр Summit.

Атака на столицю

У ніч на 24 травня Росія завдала масованого комбінованого удару по Україні із застосуванням ударних БПЛА, ракет повітряного, морського і наземного базування, запустивши 90 ракет і 600 дронів різних типів.

У Києві загинули щонайменше двоє людей, 77 отримали поранення. Також росіяни вбили двох чоловіків у Київській області.

За попередніми даними військових, протиповітряною обороною збито та придушено 604 цілі — 55 ракет та 549 безпілотників різних типів.