Зеленський присвоїв капітану СБУ Сенюку, який виконув бойові завдання на Миколаївщині, звання Героя України
Глава держави вручив нагороди рідним загиблих Героїв України.
Президент України присвоїв звання Герой України з удостоєнням ордена «Золота Зірка» Владиславу Сенюку.
Виконував контрдиверсійні та розвідувальні завдання на Миколаївщині
Капітан СБУ Владислав Сенюк родом із Прикарпаття. 2022 року обороняв Київщину та Сумщину. Виконував контрдиверсійні та розвідувальні завдання на Херсонщині, Миколаївщині, Запоріжжі й Донеччині. У серпні – вересні 2024 року брав участь у Курській операції, здійснював прикриття груп, які наступали. Торік його тактична група знищила близько 240 окупантів. Загинув 25 вересня 2025 року на Донеччині під час бойового завдання.
Герой, син героя
Його відзначено за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане служіння Українському народові.
«Капітан Владислав Сенюк мужньо виконував бойові завдання, викривав агентурні мережі ворога, брав участь у затриманні колаборантів, діяв під час Курської операції. Під його керівництвом торік було знищено 6 танків, близько 20 артилерійських систем, понад 50 одиниць ворожої техніки та засоби РЕБ, ліквідовано більш ніж 230 окупантів», – йдеться на сайті Президента України.
25 вересня 2025 року Владислав загинув унаслідок атаки російського дрона-камікадзе, залишившись вірним присязі до останнього подиху.
Батько Героя — Віталій Сенюк — офіцер ЗСУ, стояв на захисті України. Загинув 2017 року.