Переходила дорогу на «червоний» у темряві: у Миколаєві Kia на смерть збила жінку
Трагедія сталася вчора, 20 січня, на вулиці Олекси Алмазова (раніше Генерала Карпенка). На ділянці, де повністю відсутнє вуличне освітлення, 64-річну жінку збила машина.
Читайте МН в Telegram: тільки важливі новини
Аварія трапилася близько 21:30 в районі 1-го КП. За попередньою інформацією, жінка переходила дорогу по пішохідному переходу, але на червоний сигнал світлофора. 24-річний водій Kia Soul не встиг вчасно загальмувати.
Зазначимо, що на цій ділянці зараз немає світла, дорога вузька, а водіїв сильно засліплює світло фар зустрічного транспорту. Через сукупність цих факторів та порушення правил пішоходом уникнути зіткнення не вдалося. Жінка загинула на місці.
Поліція просить допомоги свідків
Наразі водій Kia є фігурантом кримінального провадження, розпочатого за ч. 2 ст. 286 КК України (санкція — до 8 років тюрми).
Щоб відновити повну картину події, поліція просить відгукнутися всіх, хто бачив момент аварії або має записи з реєстраторів.
Телефони для зв’язку: 099-725-23-00 та 102