У прифронтовому Очакові вандали понівечили мобільне укриття
Очаків щодня страждає від ударів російської артилерії та дронів, але, як з'ясувалося, небезпека підстерігає городян не лише з боку моря.
Місцеві вандали перетворили на звалище чергове мобільне укриття
Читайте МН в Telegram: тільки важливі новини
Безпека проти дикунів
Мобільні бетонні укриття в Очакові — це критична необхідність, яка дозволяє людям сховатися під час раптових обстрілів. Однак хтось вирішив використати захисну споруду по-своєму:
- Розікрали обладнання: вандали повністю вирвали та вкрали електропроводку.
- Влаштували звалище: приміщення всередині закидали побутовим сміттям та брудом.
"Це той випадок, коли скільки не вкладай у місто та безпеку, а люди не змінюються", – констатують очевидці.
Чому це важливо
В умовах прифронтового міста відновлення кожного такого об'єкта потребує ресурсів та часу, яких обмаль. Поки укриття стоїть розбитим та заваленим сміттям, воно не може виконувати свою головну функцію – захищати людей від уламків.
Місцеві жителі у соцмережах закликають правоохоронців знайти винних, адже в цьому випадку йдеться не просто про хуліганство, а про мародерство на об'єкті цивільного захисту.