На Миколаївщині запроваджують графіки аварійних відключень світла
На Миколаївщині до погодинних відключень додали аварійні: діють додаткові п'ять черг
«Миколаївобленерго» повідомило, що за розпорядженням НЕК «Укренерго» введено додатково п'ять черг аварійних графіків (ГАВ).
Читайте МН в Telegram: тільки важливі новини
У компанії наголошують: не плутайте ГАВ та ГПВ. Погодинні графіки відключень (ГПВ) продовжують діяти. Тепер, окрім підчерг ГПВ, які можна переглянути за посиланням off.energy.mk.ua, також відключатимуться 8, 9, 10, 1 і 2 черги ГАВ.
Зазначається, що сьогодні о 12.40 вже сталося жорсткість обмежень — одночасно відключили чотири черги.
Причиною запровадження додаткових обмежень стали наслідки попередніх масованих ракетно-дронових атак, які суттєво пошкодили енергетику.
Енергетики продовжують працювати над відновленням стабільного електропостачання. Аварійні відключення буде скасовано після стабілізації ситуації в енергосистемі.