Трамп підтримав 500-відсоткові мита за торгівлю з рф

Коментарi:

Президент США Дональд Трамп підтримав ухвалення законопроекту з нищівними санкціями проти рф і допустив включення до нього Ірану, передає Reuters.

«Будь-яка країна, яка веде бізнес з рф , буде піддана дуже жорстким санкціям. Вони можуть додати до цього Іран», – сказав американський лідер.

Йдеться про законопроект, запропонований сенаторами Ліндсі Гремом та Річардом Блюменталем у квітні. Він передбачає введення 500-відсоткових мит на імпорт із країн, які купують російську нафту, газ, уран та інші продукти, якщо рф не погодиться на тривалий світ із Україною.

Сенатори планували вжити заходів до саміту G7, який проходив у середині червня 2025 року, але просування законопроекту тимчасово було припинено на тлі заявленого Трампа про врегулювання війни в Україні.