Трамп прилетів до Лондона
Президент Дональд Трамп і перша леді Меланія Трамп прибули до Лондона у вівторок увечері з історичним другим державним візитом до Сполученого Королівства.
У лондонському аеропорту Станстед подружжя Трампів зустріли військовослужбовці Королівських ВПС та британські чиновники, зокрема міністр закордонних справ Іветт Купер.
Потім президент і перша леді вирушили до Вінфілд-Хауса, офіційної резиденції посла США у Великій Британії, щоб провести вечір.
Серед гостей, які подорожували з президентом та першою леді на борту Air Force One, були дочка Трампа Тіффані Трамп з чоловіком, керівник апарату Сьюзі Вайлз, заступник керівника апарату Стівен Міллер та прессекретарка Керолайн Лівітт.
Офіційна частина зустрічі розпочнеться у середу, коли Трампів у Віндзорському замку зустрінуть король Карл III та королева Камілла.