Із висотки в Миколаєві евакуювали людей, а під Баштанкою горить полігон відходів

Коментарi:

За добу на Миколаївщині зареєстровано 11 пожеж.

29 квітня у Миколаєві виникло займання у квартирі на першому поверсі дев'ятиповерхівки. Задимлення поширилося сходовою клітиною на верхні поверхи. Вогнеборці вивели на свіже повітря вісьмох мешканців будинку, квартири яких знаходились вище та до яких встиг дістатись дим. Пожежу ліквідували.

Сьогодні на світання біля Баштанки спалахнуло сміття на території полігону твердих побутових відходів, повідомили в Головному управлінні ДСНС України в Миколаївській області. Загоряння ліквідували вогнеборці на площі півтора гектари.

А вчора горіли суха трава, сміття, очерет у Берізки Кривоозерської громади, Арбузинці, Первомайську, Баштанці, Сергіївці Березнегуватської громади та двічі в Миколаєві.