Допит полонених північнокорейських солдатів потрапив у мережу

Коментарi:

Кім Чен Ин може забрати полонених солдатів.

Україна готова передати голові КНДР Кім Чен Ыну північнокорейських солдатів, які ЗСУ взяли в полон під час бойових дій. Однак для повернення військових є одна умова.

"Україна готова передавати Кім Чен Ыну його людей, якщо він може організувати їхній обмін на наших воїнів, які перебувають у полоні в Росії", – Президент України Володимир Зеленський

Глава держави зазначив, що окрім перших захоплених у полон солдатів з Північної Кореї будуть й інші. І це лише питання часу.

У свою чергу, для тих північнокорейських солдатів, які не захочуть повертатися, можуть бути деякі інші шляхи.

"Зокрема, ті з корейців, хто виявить бажання наближати світ через поширення правди корейською про цю війну, отримають таку можливість", – розповів президент.

Володимир Зеленський наголосив, що ніхто у світі не повинен сумніватися, що російська армія залежить від військової допомоги КНДР.

"Путін розпочав три роки тому з ультиматумів НАТО та спроби переписати історію, а тепер він не може без такої військової допомоги від Пхеньяну", – резюмував глава української держави.

Нагадаємо, вчора Володимир Зеленський повідомив, що ЗСУ взяли в полон у Курській області двох північнокорейських солдатів. Вони були поранені, але вижили. Після них їх доправили до Києва і вони спілкувалися із СБУ.