«Реал» та жіноча гандбольна суперліга знову у місті Миколаєві. Таблиця

Коментарi:

Гандбол. Суперліга. Жінки

Через два роки в Миколаєві провели з'їзний тур жіночої гандбольної суперліги. Його учасники – київський «Спартак», «КОСФК» із Броварів, миколаївський «Реал» та криворізький «ДонГУВС» у нинішньому чемпіонаті вирішують різні завдання. Зокрема, «Реал» зміг повернутися у великий гандбол, але боротися за медалі молодій команді Віктора Гінкула наразі важко.
15 березня. «Спартак» (Київ) – «Реал» (Миколаїв) – 29:26 (12:14, 17:12), м. Миколаїв, арена НОК КДЮСШ. Судді О. Володовський (Київ), М. Шніт (Луцьк), делегат ФДМ Т. Ракитіна (Київ).
Результативність «Реала» : Гінкул – 9, Переходова – 5, Божко – 5, Руда – 4, Козлова – 2, Братківська – 1.
Семиметрові: 2/1-3/3
Штрафний час: 4/8
Першу тридцятихвилинку господарки виграли з різницею +2. Але у другій половині впевненіше діяли киянки, яких зараз тренує колишній наставник «Реала» Наталія Пархоменко. Вони й святкували перемогу – 29:26.
16 березня. Реал» (Миколаїв) – КОСФК (Бровари) – 32:33 (15:16, 17:17) , м. Миколаїв, арена НОК КДЮСШ. Судді О. Володовський (Київ), М. Шніт (Луцьк), делегат ФДМ Т. Ракитіна (Київ).
Результативність «Реала»: Гінкул – 16, Божко – 7, Братківська – 3, Козлова – 2, Щерба – 2, Переходова – 1, Руда – 1.
Семиметрові: 8/7-6/5
Штрафний час: 12/10
На останній хвилині поєдинку лідер "Реала" Анастасія Гінкул скоротила рахунок до мінумуму. І остання атака була за господинями. Але, на жаль, перевести гру в овертайм не вдалося. 33:32 – перемагають броварчанки.
17 березня. «ДонГУВС ДЮСШ-4» (Кривий Ріг) – «Реал» (Миколаїв) – 0:10.
Команді з Кривого Рогу зараховано технічну поразку. Таким чином, миколаївські гандболістки закріпилися на п'ятому місці у турнірній таблиці, маючи в активі чотири перемоги. А півсередня "Реала" Анастасія Гінкул очолила гонку снайперів суперліги. У 14 поєдинках на її рахунку 111 голів!

17 березня. КОСФК (Бровари) – «Спартак» (Київ) – 24:34.