Коментарi:

Футбол. Друга ліга

"Чайка" (Петропавлівська Борщагівка) – ФК "Васт" (Миколаїв) – 2:0 (1:0).

21 травня. Бориспіль, стадіон "Колос", без глядачів. +24.

Арбітри: М. Поліщук (Кривий Ріг), Я. Пилипенко (Кропивницький), Д. Каморніков. (Донецька область), К. Усова (Київська обл.). Спостерігач арбітражу О. Циганков (Тернопіль).

«Чайка»: Коломієць, Хохлов, Махонін, Музиченко-к, Пуді, Шакун, Вечурко, Ндукве, Кулакевич, Литовченко, Дубілей. Запасні: Майборода, Клименко, Лещенко, Луценко, Мнішенко, Смітюх, Стеценко, Тищенко, Гуськов, Вендел. Головний тренер Сергій Сізіхін.

ФК «Васт» : Восконян-к, Шкіндер, Штирбу, Волинець, Боровський, Березанський, Шмат, Лесняк, Вітенко, Ширяєв, Студенко. Запасні: Рудик, Сидоренко, Душук, Колосков, Бабенко, Ярчук, Зміївський, Чорний, Крамаренко, Толгаренко, Гуменяк, Каранга. Головний тренер Ігор Єрмаков.

Голи: Кулакевич (43'), Литовченко (83').

Попередження: Ндукве (12), Хохлов (45+3'), Дубілей (64') – Штирбу (47'), Чорний (67'), Бабенко (71'), Шкіндер (75'), Шмат (86') , Восконян (86 ').
Вилучення: Штирбу (друге попередження, 55 ').

До гри
«Чайка» представляє у чемпіонаті країни село Петропавлівська Борщагівка Бучанського району на Київщині з населенням трохи більше шести тисяч мешканців. Найвдалішим в історії команди став сезон 2016-2017 років, коли вона здобула кубок України та бронзові медалі чемпіонату серед аматорів. У її складі грають колишні футболісти МФК «Миколаїв» Олексій Майборода, Вадим Хохлов, Ігор Луценко, Максим Лещенко, ФК «Васт» – Олексій Тищенко та Микола Стеценко.

Гра
Вже на початку матчу гості після помилки захисту «Чайки» ледь не повели у рахунку, але в останній момент воротар перевів м'яч на кутовий. Тільки під кінець першого тайму після флангової передачі Ндукве Кулакевич вразив ціль. 0:1.

У другому таймі господарі поля організували ще одну результативну атаку. Гуськов із правого флангу зробив передачу під удар Литовченка. 0:2.

Результати інших матчів 17-го туру: «Металург-2» – «Нива» В. – 0:4, ФК «Хуст» – «Звягель» – 2:2, «Реал Фарма» – «Кремень-2» – 2: 0.

У суперечці бомбардирів лідирують Артур Загорулько («Нива» В.) – 14 та екс-гравець МФК «Миколаїв» Іван Сомов («Нива» Б.) – 12 м'ячів.

ФК "Васт" 28 травня у заключному турі чемпіонату зустрінеться з "Реал Фармою".