Коментарi:

Футбол. Чемпіонат України. Друга ліга

ФК "Васт" (Миколаїв) – ФК "Хуст" – 1:2 (0:0).

14 травня. Село Щасливе, Арсенал-Арена, без глядачів. +24.

Арбітри: С. Труба (Черкаси), Д. Лупач (Суми), А Запорізький (Харків), А. Гаркуша (Житомир). Спостерігач арбітражу: О. Троцюк (Луцьк).

ФК "Васт": Восконян-к, Волинець, Шкіндер, Штирбу, Боровський, Березанський, Лесняк (Студенко, 60'), Ярчук (Чорний, 60'), Вітенко (Гуменяк, 46'), Ширяєв (Шмат, 60') , Каранга (Крамаренко, 75 '). Запасні: Рудик, Душук, Толгаренко, Зміївський, Бабенко, Колосков. Сартін. Головний тренер Ігор Єрмаков.

ФК "Хуст": Білименко, Іванов-к, Тихненко, Паліч, Мердєєв, Вагін, П. Луців, В. Луців, Приходько, Станкович, Борисенко. Запасні: Левченко, Фляшко, Боднарук, Пилип, Романенко, Стрілець, Колчин. Головний тренер: Володимир Циткін.

Голи: Гуменяк (80') – Приходько (58'), Борисенко (66').

Попередження: Ярчук (56') – Мердєєв (27'), Романенко (63'), Іванов (69'), Стрілець (90+2'), Фляшко (90+5').

Матч першого кола завершився впевненою перемогою ФК "Хуст" – 5:1. Виграли футболісти із Закарпатської області і цього разу. Суперник почав активніше, але атаки миколаївської команди не зуміли завершити Каранга та Ширяєв. У гостей не використав гольові моменти Борисенка.

Основні події сталися у другому таймі. Рахунок на 58-й хвилині відкрив Приходько, який праворуч увірвався до штрафного майданчика та влучно пробив у дальній кут воріт. 0:1. Невдовзі гості забили вдруге. До цього призвели неузгоджені дії воротаря Восконяна та захисника Волинця. 0:2. Незадовго до фінального свистка арбітра господарі поля організували гол престижу. В атаці брали участь Шкіндер, Березанський і Шмат, а завершив Гуменяк, який вийшов на заміну. 1:2.

Тренер ФК «Васт» Дмитро Назаренко:
– Ми створили достатню кількість гольових моментів, але вкотре підвела реалізація. Суперник скористався помилками, допущеними в обороні. Щодо самовіддачі, то жодних претензій до футболістів немає.

Результати інших матчів 16-го туру: "Реал Фарма" – Чайка" – 0:3, "Нива" Б. – "Металург-2" – 4:1, "Кремень-2" – "Нива" В. – 1: 2.

Наступну гру ФК "Васт" проведе 21 травня на виїзді з "Чайкою".