Коментарi:

Футбол. Чемпіонат України. Друга ліга

ФК «Васт» (Миколаїв) – «Металург-2» (Запоріжжя) – 2:0 (0:0).

30 квітня. Село Щасливе, Арсенал-Арена, без глядачів. +10.

Арбітри: О. Зайцев (Донецька область), І. Голіяк (Миколаївська область), О. Резнік, К. Усова (обидві – Київська область). Спостерігач арбітражу Р. Кисельов.

"Васт": Восконян-к, Шкіндер, Штирбу, Боровський, Волинець (Толгаренко, 70), Березанський, Шмат (Ярчук, 35'), Лісняк, Крамаренко (Студенко, 70'), Гуменяк (Ширяєв, 46'), Каранга. Запасні: Рудик, Сидоренко, Зміївський, Душук, Бабенко, Колосков. Головний тренер Ігор Єрмаков.

"Металург-2": Москович, Коваленко, Даглас, Самусєв, Страдс, Кузьмович, Лапко, Златьєв, Рокотянський, Товстоног, Близнюк-к. Запасні: Омельяненко, Ковальський, Куралех, Толок, Бадецький, Завгородній, Івасюк, Юдін. Головний тренер В'ячеслав Тропін.

Голи: Каранга (49' – пен.), Ярчук (69').

Попередження: Штирбу (59'), Волинець (67') – Близнюк (62), Страдс (69'), Толок (77'), Златьєв (77'), Кузьмович (81').

До гри
Матч першого кола, що відбувся у Києві на стадіоні «Лівий берег», завершився внічию – 2:2. М'ячі у миколаївців забили Ярчук, Гуменяк Через вилучення у попередній грі у складі нашої команди був відсутній нападник Вітенко. Арбітр Андрій Зайцев цього сезону вже обслуговував матч за участю ФК «Васт», у якому миколаївські футболісти виграли – 2:0.

Гра
У цій зустрічі зустрілися сусіди з турнірної таблиці. У першому таймі більш активно діяли номінальні господарі, але жодна з атак не завершилася влучним ударом по воротах. Ледве почався другий тайм, як захисник збив Ширяєва, який увірвався в штрафний майданчик. Каранга з 11-метрової позначки відкрив рахунок. 1:0.

Через 20 хвилин воротар «Металурга-2» парирував удар Карангі, але першим на добиванні виявився Ярчук, який повернувся до ладу після травми. 2:0!

Після гри
Тренер «Васта» Дмитро Назаренко:
– Після трьох поразок поспіль, команда нарешті виграла. Сподіваємося, що це перемога додасть нам сили в матчах, що залишилися. Сьогодні всі хлопці зіграли на хорошому рівні, тож виділяти нікого не буду. Тішить, що залікував травми Ярчук, чекатимемо на повернення та інших гравців.

Результати інших матчів 14 туру: 29 квітня. "Звягель" – "Нива" (Вінниця) – 1:0. 30 квітня. "Чайка" – ФК "Хуст" – 1:2, "Кременчук-2" – "Нива" (Бузова) – 1:1.

Наступну гру «Васт» мав провести 6 травня із «Рубіконом», але столична команда припинила участь у чемпіонаті.