ФК «Васт»: два пенальті та вилучення у матчі з «Нивою» у Вінниці

Коментарi:

Футбол. Чемпіонат України. Друга ліга

«Нива» (Вінниця) – ФК «Васт» (Миколаїв) – 2:0 (0:0).

23 квітня. Центральний міський стадіон без глядачів. +16.
Арбітри: О. Воєвода (Дніпро), В. Чеголя (Кривий Ріг), О. Резніченко (Краматорськ), О. Гординський (Вінниця). Спостерігач арбітражу: О. Троцюк (Луцьк).
«Нива»: Коваленко, Борячук-к, Гільєрме, Лотоцький, Грачов, Кольцов (Мороз, 90'), Петрук (Костюк, 87'), Шевчук (Євтихів, 76'), Швець (Килик, 46'), Страшкевич ( Панасюк, 87'), Загорулька. Запасні: Гуменний, Астаф'єв, Орнат, Меленчук, Жуков. Головний тренер Олег Остапенко.
"Васт": Восконян-к, Шкіндер, Штирбу, Волинець, Боровський, Березанський, Чорний (Шмат, 30'), Лісняк (Колосков, 65'), Гуменяк (Студенко, 65'), Вітенко, Каранга. Запасні: Рудик, Толгаренко, Крамаренко, Бабенко, Душук. Головний тренер Ігор Єрмаков.
Голи: Загорулько (53' – пен.), Шевчук (67').
Загорулько не реалізував пенальті (73' – воротар).
Попередження: Шевчук (72') – Березанський (43), Вітенко (51'), Гуменяк (52'), Колосков (71), Шмат (81').
Вилучення: головний тренер «Ниви» Остапенко (85') – Вітенко (75').

Футбольну команду під назвою «Локомотив» створено у Вінниці 1957 року. Досягнення за період незалежності: фіналіст кубка України (1996), чемпіон першої ліги (1993), срібний та бронзовий призер другої ліги. У складі «Ниви» грають екс-гравці МФК «Миколаїв» воротар Єгор Попович та захисник Борис Лотоцький.

Матч першого кола завершився перемогою футболістів Вінниці – 3:0. М'ячі у другому таймі забили Жуков, Швець та Загорулько.

Безпрограшна домашня серія «Ниви» продовжилася вже вісім матчів (п'ять перемог та три нічиї). А ось "Васт" у другому колі ще не вигравав. Гостей вистачило лише на перший тайм. Після перерви підопічні тренера Олега Остапенка підтвердили статус фаворитів. На 50-й хвилині президент «Ниви» Загорулько реалізував пенальті, а закріпив перевагу Шевчук, який забив дебютний гол у сезоні. Рахунок міг бути і більшим, але Восконян другий відбив пенальті від того ж Загорулька.

Після гри
Тренер «Васта» Дмитро Назаренко:
– Перший тайм пройшов за переваги нашої команди, проте ми не зуміли реалізувати гольові моменти. Після перерви зменшили оберти, дозволили супернику атакувати та наближатися до воріт. Пропустивши м'яч, спробували відігратись, але пропустили ще один гол.
На жаль, поки що не відновився Ярчук, а Сартіна отримав пошкодження на розминці перед матчем.

Результати інших матчів 13 туру: 21 квітня. "Хуст" – "Кремень-2" – 4:0. Усі м'ячі на рахунку Василя Луціва. "Металург-2" – "Реал Фарма" – 1:1, 22 квітня. "Нива" (Бузова) – "Звягель" – 1:1.