БК «Рівне» виграв вищу лігу, екс-гравець МБК «Миколаїв» та «Ніко-Баскет» – MVP чемпіонату

Коментарi:

Сьогодні визначився чемпіон України з баскетболу серед команд вищої ліги.

У вирішальному поєдинку «Рівне-ОШВСМ» переміг криворізький «Кривбас» – 77:63. Найкращим гравцем чемпіонату названо 40-річного Олексія Адедірана. У 25 матчах він у середньому набирав 17,0 очків, робив 6,9 підбирань та 1,7 передач. Рейтинг ефективності ефективності 21,6. Нагадаю, що Адедіран вісім сезонів провів у МБК «Миколаїв» і два – у «Ніко-Баскеті», за підсумками журналістського опитування названий найкращим гравцем Миколаївської області 2020 року.

Срібний медаліст – «Кривбас», БК «Самбір», хоч і програв сьогодні в овертаймі харківському «Політехніку» – 88:93, зберіг за собою третє місце. Харків'яни на четвертій позиції. Турнір за місця з 5-го по 8-е ще не дограно.

«Втішний» турнір за 9-е – 17-е місця виграв Ніко-Баскет». Таким чином, підопічні Валентина Берестнєва на 9-му місці, БК «Хмельницький» – на десятому.

БК «Рівне» вже отримав запрошення від ФБУ на участь у сезоні 2023-2024 у суперлізі. За словами генсека ФБУ Володимира Драбіковського, очевидно, повернеться до суперліги також «Прометей». А що команда найбаскетбольнішого міста в Україні, найвідданіших і терплячих баскетбольних уболівальників? У "Надії" відповідати на це питання поки нема кому.