«Ніко-Баскет» змусив трохи понервуватись у грі з БК «Хмельницький»

Коментарi:

Баскетбол. Вища ліга. 9-е-17-е місця.

БК «Хмельницький» – Ніко-Баскет» (Миколаїв) – 65:94 (21:28, 19:13, 10:26, 15:27)

21 квітня Пуща-Водиця (Київська область), спортивна база «Сокіл», без глядачів. Судді О. Опарін, О. Біда, М. Гераськін (усі – Київ).

Результативність «Ніко-Баскета»: Лук'ян – 23, Гарбар – 20+ 6 підбирань, Кочура – 13+ 20 +8 передач, Штанько – 13+13, Горобченко – 7+6, старт, Шелковський – 14, Турчак – 4, Гнітько.

Результативність БК «Хмельницький»: Палюх – 18, Савич – 9, Когут – 9, Бужанський – 7, Аніськов – 1, старт, Васильєв – 10, Євчишин – 6, Сергієв – 3, Діхтяр – 2, Глушченко – Ярошевич, Сокольников.

Майже місяць «Ніко-Баскет» не мав ігрової практики. Саме таку перерву було запрограмовано між передостаннім і останнім баблами в «втішному» турнірі за місця з 9-го за 17-те.

Лише через півтори хвилини поєдинку було відкрито рахунок. Це перше очко заробив для миколаївської команди Олексій Кочура. А потім суперники, забувши про захист, почали штурмувати чужі щити. Удачливішим і точнішим виявився «Ніко-Баскет». 28:21 – після першої чверті.

За чотири хвилини до великої перерви підопічні Валентина Берестнєва вели у рахунку – 41:32. Але тут стався конфуз, команда втратила нитки взаємодії та проґавила ривок суперника. 41:40. І по суті третю чверть довелося починати фактично з чистого аркуша.

Але саме третій період усе поставив на свої місця. Впевнено і жорстко зіграв Гарбар під щитами, наче кидали Горобченко та Кочура. Та ще й Богдан Лук'ян порадував трійкою та данком. У результаті третю чверть «Ніка» виграла +16. І довести справу до перемоги у четвертому періоді було справою техніки.

У «Ніко-Баскета» відзначу 23 очки капітана Лук'яна, дабл-дабли Кочури та Штанько. У Шелковського чотири трюльники із п'яти спроб. Якщо він ще й не помилятиметься на передачах, то ціни йому не буде.

У БК «Хмельницький» насамперед віддамо належне головному тренеру – 30-річній Ганні Шликовій. Своїх підопічних на два періоди безкомпромісної боротьби вона все ж таки зуміла налаштувати.