Коментарi:

Футбол. Чемпіонат України. Друга ліга

"Васт" (Миколаїв) – "Нива" (Бузова) – 0:1 (0:1).

16 квітня. Село Щасливе, Арсенал-Арена. + 9.

Арбітри: І. Горбань (Одеса), О. Мімнонов (Тернопільська обл.), М. Брик (Тернопіль), С. Дубиківський (Київська область). Спостерігач арбітражу Р. Марченка (Чернігів).

«Васт»: Восконян, Боровський, Волинець (Душук, 78), Шкіндер, Сартина-к (Штирбу, 78), Березанський, Шмат (Вітенко, 78'), Лісняк (Чорний, 65'), Гуменяк, Ширяєв, Студенко ( Каранга, 46 '). Запасні: Рудик, Бабенко, Колосков, Зміївський, Крамаренко. Головний тренер Ігор Єрмаков.

«Нива»: Литвиненко, Скляренко, Сокіл, Місюра, Ткаченко, Турчанов-к, Зуєвич (Скепський, 66), Захаревич, Тіменко (Євпак, 74'), Семенець (Миколаюк, 90'), Сомов. Запасні: Проценко, Захарчук, Таран, Ярмак, Калінін, Мельниченко, Малаки, Кошман, Загалевич. Головний тренер Сергій Карпенко.

Гол: Семенець (38').
Попередження: Шмат (8'), Лісняк (22'), Березанський (72) – Турчанов (58), Миколаюк (90+3').

Футбольний клуб «Нива» засновано 1980 року. Представляє у змаганнях село Бузова Бучанського району Київської області. У складі команди грає колишній гравець МФК "Миколаїв" Іван Сомов. Матч першого кола завершився перемогою «Ниви» – 3:2. М'ячі забили Сомов, Головатенко, Таран, біля «Васта» – Каранга та Шкіндер.
Порівняно з попередньою грою у складі «Васта» відбулося дві заміни. Замість Штирбу та Вітенко на поле вийшли Сартіна та Гуменяк.

Гості відкрили рахунок ближче до перерви. Семенець увірвався до штрафного майданчика та скориставшись неузгодженими діями оборони суперника, вразив ціль. 0:1.

Загалом же у першому таймі жодна зі сторін не мала помітної переваги і гольових моментів було не так багато.

У другому таймі гра пройшла в такому ж ключі, і лідеру для перемоги вистачило одного гола.

Після гри

Тренер ФК «Васт» Дмитро Назаренко:

- Гра була нічийною. Суперник скористався нашою єдиною помилкою в обороні та у підсумку виграв. Загалом у захисті зіграли непогано, чому сприяло і повернення до ладу Сартини, хоча на сто відсотків він ще не готовий. У команді багато травмованих, сподіваємось, що з їх поверненням вдасться покращити гру.

Результати інших матчів 12-го туру:

14 квітня. "Кремень-2" – "Звягель" – 1:3. Арбітр у цьому матчі не скупився на картки і пред'явив гравцям одну червону та 12 жовтих.

15 квітня. "Чайка" – "Металург-2" – 1:0.

"Реал Фарма" – "Нива" (Вінниця) – 2:3 . Усі три м'ячі у гостей забив граючий президент Артур Загорулько. Тепер у його активі 10 голів і він разом із Іваном Сомовим ділить перше місце у суперечці найкращих бомбардирів змагань.

Наступну гру «Васт» проведе 22 квітня у Вінниці з «Нивою».