Харлан захистила титул чемпіонки України, поруч на п’єдесталі дві миколаївські шаблістки

Коментарi:

У Києві розіграні нагороди особистої першості чемпіонату України з фехтування на шаблях.

У змаганнях жінок прогнозовано перемогла олімпійська чемпіонка Ольга Харлан, яка у фіналі перемогла Юлію Бакастову 15:6.

Третє місце розділили миколаївські дівчата – 19-річна Олександра Бондар, а також 15-річна Вікторія Коротченко. Вона дебютувала на дорослій першості і на шляху на п’єдестал вибила срібну медалістку Олімпіади в Ріо-2016 одеситку Олену Вороніну!

У чоловіків миколаївець Юрій Цап у фіналі поступився більш досвідченому одеситу Андрію Ягодці – 11:15. Таким чином, Ягодка відвоював титул чемпіона країни, який він втратив торік саме в бою з Юрієм Цапом.

Ще один миколаївець Богдан Боговін розділив третє місце з чемпіоном Європи серед юніорів закарпатцем Василем Гуменом.

У змаганнях взяли участь 70 найсильніших на сьогодні українських шаблістів і шаблістом, а успіх вихованок миколаївсьої школи фехтування – це робота тренерів Юрія Марченка та Артема Скорохода.