Миколаївська веслярка Олена Буряк розпочала сезон зі світового рекорду і двох золотих медалей чемпіонату світу

Коментарi:

Наприкінці зими в канадському Торонто відбувся чемпіонат світу з веслування на ергометрах «Concept2» (віртуально).

Цього року була рекордна кількість учасників – 1600. Більшість спортсменів змагалися в Канаді, українці долучилися до змагань онлайн.

Всі шість наших веслувальників, які брали участь у цих змаганнях, завоювали нагороди. Дві золоті медалі у миколаївської веслярки-академістки Олени Буряк! В категорія жінок 23-39 років вона показала кращий результат серед 47 учасниць на дистанції 2000 метрів А на дистанції 500 метрів, крім «золота» ще й встановила світовий рекорд – 1,27,5.

Чемпіонкою світу також стала броварчанка Анастасія Козир (категорія жінки 19-20 років, легка вага) на дистанції 500 метрів. Артем Захаров завоював «золото», Ярослав Захаров – «срібло» і «бронзу» – Артем Баранов.

Чемпіонати світу на ергометрах традиційно дають старт новому сезону в академічному веслуванні. В них, як правило, беруть участь зірки світового спорту.