У Миколаєві провели турнір з футзалу на підтримку ЗСУ

Сірий Вадим
Коментарi:

Ініціатором проведення змагань виступила Федерація футболу міста Миколаєва (голова Ігоря Пономаренка).

Благодійний збір для команд становив одну тисячу гривень. На першому етапі учасники грали у двох групах. Далі команди, які посіли перше та друге місце, боролися за великий кубок, решта – за малий.

0

У півфіналі у боротьбі за малий кубок "Сокіл" обіграв "Українку-2" – 3:0, "Кар'єр-2" -ВАСТ (ветерани) – 3:0. У фіналі «Кар'єр-2» виявився сильнішим за «Сокол» – 3:2.

У великому кубку півфінал дав такі результати: «Українка» – «Кар'єр» – 2:2, пен. 1:0, ВАСТ – БО «Джавелін» – 2:0. Переможцем стала «Українка», яка виграла у ВАСТ – 1:0.

Склад "Українки": воротар Вадим Пухалевич, польові гравці Андрій Казмірук, Ігор Клешин, Володимир Мальчиков, Олександр Хохлюк, Павло Чореску, Євген Швед, тренер Олександр Мельниченко.