Футболісти миколаївського «Васта» перемогли у Кременчуці і пішли на зимові канікули

Коментарi:

Футбол. Друга ліга

"Кремінь-2" (Кременчук) – ФК "Васт" (Миколаїв) – 0:2 (0:1)

7 листопада, м. Кременчук, стадіон «Кремень-Арена» імені Олега Бабаєва», без глядачів. Головний суддя О. Зайцев (Донецька область), судді Б. Соколовський (Чернігів), О. Резніченко (Краматорськ), четвертий арбітр О. Садовий (Кременчук). Спостерігач арбітражу О. Підгорчук (Житомирська область).

ФК Васт: Восконян-к (Сидоренко, 88'), Боровський, Штирбу, Ширяєв, Шкіндер, Головін (Колосків, 74'), Ярчук, Шмат (Душук, 88'), Каранга (Стеценко, 74'), Гуменяк (Крамаренко , 56 '), Студенко.

Голи: 0:1 – Студенко (39'), 0:2 – Крамаренко (68').

Попередження: Жданович (33') – Каранга (64').

Вилучення: Жданович (68', друге попередження).

У першому колі миколаївці перемогли суперника з рахунком 5:0 і зараз мали намір поповнити очковий баланс за їх рахунок. Наприкінці першого тайму відзначився Студенко. Він вдало замкнув флангову передачу Ширяєва. 1:0 – це перший гол 23-річного нападаючого у складі «Васта».

Миколаївці і в другому таймі не дали засумніватися, хто сильніший. Одна із швидких контратак була результативною. Вітенко буквально розстрілював у штрафному ворота «Кременя-2». Голкіпер Музичка дивом відбив м'яч перед собою, а Крамаренко вдало зіграв на добиванні. 2:0! Це його третій гол у нинішньому чемпіонаті.

Друга ліга йде на зимові канікули. Найближчий матч підопічні Дмитра Назаренка проведуть уже у новому році. 8 квітня вони мають зіграти у Новограді-Волинську із «Звягелем».

10-й тур. 6 листопада. ФК Хуст – «Нива» (Вінниця) – 1:1, Чайка (Петропавлівська Борщагівка) – Нива (Бузова) – 0:4, «Рубікон» (Київ) – «Металург-2» (Запоріжжя) – 0:3.