Харлан – чемпіонка України з фехтування, Бондар – срібна медалістка, – миколаївський тренер Артем Скороход приймає поздоровлення

Коментарi:

На чемпіонаті України з фехтування серед жінок сталися дві сенсації.

І її авторами стали вихованки знеменитої миколаївської школи шаблі.

По-перше, на доріжках Львівського державного університету фізичної культури фехтувала Ольга Харлан. Олімпійська чемпіонка перебуває зараз у досить добрій спортивній формі, і приїхала на чемпіонат України з Італії, де тренується. Її перемога стала прогнозованою.

А ось «срібло» 19-річної Олександри Бондар – це приємна несподіванка. Вихованка заслуженого тренера України Артема Скорохода за вихід у фінал перемогла з рахунком 15:7 срібну медалістку Олімпійських ігор 30-річну Олену Кравацьку із Чернівців. Та й у фіналі Саша Бондар змусила дуже похвилюватися Ольгу Харлан. Вона поступилася їй лише два удари – 13:15.

Зазначимо також, що у змаганнях юніорів Александар Бондарь посіла третє місце. Її подруга по миколаївській команді Валерія Проченко піднялася на другу сходинку п'єдесталу, поступившись у фіналі харків'янці Дар'ї Гонцовій.