Ліга чемпіонів УЄФА. Другий раунд кваліфікації. Матч-відповідь

"Фенербахче" (Стамбул) – Динамо (Київ) – 1:2 (д. в.)

"Фенербахче": Байиндир, Аран (Новак 94), Кадіоглу, Россі, Валенсія (Дурсун 77), Джошуа Кінг (Креспу, 63'), Кахведжі (Мор, 46'), Осаї-Семюел, Тіссеран (Олів) 85 '), Салай, Юксек.

"Динамо": Бущан, Попов, Сидорчук (Андрієвський, 106'), Вербич (Ванат, 38'), Шапаренко, Циганков, Забарний, Буяльський (Гармаш, 67'), Бесєдін (Шепелєв, 67'), Дубінчак (Вівчаренко, 106), Кендзера (Караваев, 90').

Голи: Салай (88') – Буяльський (57'), Караваєв (114').

Попередження: Юксек (29'), Осаї-Семюел (37'), Валенсія (45+3'), Юксек (53'), Мор (63'), Салай (98') – Циганков (14'), Сидорчук ( 33'), Дубінчак (45+3'), Буяльський (58'), Шапаренко (60'), Попов (68'), Гармаш (111')

Вилучення: Юксек (53' друге попередження)

Нереалізований пенальті: Валенсія (70').

«Фенербахче» заволодів перевагою з перших хвилин, і мав непогані шанси вже в першому таймі вирішити долю матчу. Одного разу м'яч влучив у штангу, ще один раз Валенсія виходив віч-на-віч з Бущаном. Наприкінці першої 45-хвилинки все звелося до обміну люб'язностями, за що гравці обох команд нахопили гірчичників.

У другому таймі вдалася контратака динамівців – Циганков вивів Кендзеру у штрафний майданчик "Фенербахче". Він скинув на Буяльського, і той у дотик відкрив рахунок! 0:1.

На 70-й хвилині Бущан відбив пенальті. Але на 89-й хвилині господарі дотиснули киян. Бущан не дотягнувся до м'яча, посланого з флангу, чим на дальній штанзі скористався Салаї – 1:1 і екстра-тайм.

На 114-й хвилині зустрічі Вівчаренко прострілив з лівого флангу, на дальній штанзі опинився Караваєв. Він ударив без роздумів – Байиндир спіймав м'яч уже у воротах – 1:2!

За сумою двох зустрічей «Динамо» вийшло до 3-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів, де зіграє з австрійським «Штурмом». Перший поєдинок буде номінально домашнім для «Динамо» і пройде 2 або 3 серпня, а зустріч у відповідь відбудеться на полі «Штурма» 9 серпня.