На етапі кубку світу з фехтування у Варшаві миколаївський інваспортсмен Науменко завоював срібло

Сьогодні, 10 липня, у Варшаві завершився етап кубку світу з фехтування на візках.

У змаганнях , які ще носять назву «Szabla Kilinskiego», в польській столиці взяли участь 180 спортсменів з 38 країн.

Миколаївський регіональний центр "Інваспорт" представляли досвідчені майстри спорту міжнародного класу Олег Науменко і Дмитро Серьоженко, а також кандидат у майстри Олексій Закусилов.

Олег Науменко виборов срібло в турнірі рапіристів в категорії «В», був шостим в командній рапірі.

Дмитро Серьоженко опинився поруч з п’єдесталом. Він посів 4-е місце в командному міксті шаблістів, був 5-м в особистій шпазі, 6-м в рапірі.

Дебютант такого турніру Олексій Закусилов посів 14 місце серед 51 шпажиста в категорії «А», і 18-е місце в турнірі рапіристів, що можна розцінити як успіх. Тренують фехтувальників заслужені тренери України Геннадій Яновський, Володимир Христик, Олександр Дорошин. А успіху радіють в Миколаївському інваспорті, яким керує Тетяна Жуковська.

Всього у Варшаві у збірної України три «срібла» і п’ять бронзових медалей. Одна з медалей належить черкащанину Артему Маньку, який навчається в ЧНУ. Він посів друге місце в турнірі шаблістів в категорії А.