Українська авіація нанесла удар ворогу біля окупованої Снігурівки на Миколаївщині

Поточна оперативна обстановка на півдні України: підсумок 1 липня від ОК “Південь» ЗСУ

Обстановка в нашій операційній зоні складна, але контрольована.

Протягом дня ворог наніс шість авіаційних ударів. Гелікоптерами, парно і групо він відпрацьовував по Херсонщині та Миколаївщині, підсумувавши ввечері літаками-штурмовиками, але без наших втрат.

У відповідь наші авіатори парними нальотами завдали ударів по складам боєприпасів, опорному пункту та скупченню ворожої сили і техніки в районі Снігурівки, Благодатного, Ольгиного та Давидова Броду. Вже відомо, що ворожа армія вкоротилася на 27 солдатів, зенітно-ракетний комплекс «Тор», самохідну гаубицю «Мста-С», три одиниці броньованої та автомобільної техніки. Також знищено польові склади боєприпасів на Херсонщині.

В Херсонському і Скадовському районах ворог під час повітряної розвідки втратив два безпілотних апарати.

Парою винищувачів запалювальним боєприпасами рашисти намагалися випалити «залишки доброї волі», що лишилися по них на острові Зміїному у вигляді покинутої техніки. Вже знайома тактика «невлучання» і тут була продемонстрована в кількох варіантах.