Леся Цуренко в Істборні обіграла 21 ракетку планети Рибакіну

Вихованка південноукраїнської школи тенісу Леся Цуренко продовжує успішний виступ на турнірі WTA 500 у британському Істоборні.

Подолавши кваліфікацію, вона у першому колі перемогла колумбійку Камілу Осоріо -7:5, 7:6(2).

У другому сеті українській тенісистці вдалося відігратися, програючи з рахунком 3:5, і Цуренко врятувала один сетбол. Матч тривав 2 години 11 хвилин.

У другому колі наша землячка зустрічалася з дев'ятою сіяною Оленою Рибакіною (№21 WTA) з Казахстану.

І перемогла у трьох сетах 1:6, 7:5, 6:3. Це її 16-та перемогу цього року.

Українка вперше з листопада минулого року обіграла суперницю із топ-30. Цуренко (№114 WTA) вчетверте виступає в основній сітці турніру в Істборні та вперше вийшла до третього раунду. За вихід до чвертьфіналу українка боротиметься з Магдою Лінетт (№66 WTA) із Польщі. Після цього турніру на Лесю Цуренко чекає Вімблдон.