Лукашенко запропонував країнам ОДКБ відключитись від зовнішнього інтернету
Лідер білоруського режиму Олександр Лукашенко вважає, що країнам Організації договору про колективну безпеку (ОДКБ) потрібно відключитись від зовнішнього інтернету. Це нібито покращить інформаційну безпеку та допоможе у боротьбі з фейками.
Про це повідомляє БелТ.
Лукашенко вважає, що Захід атакує країни ОДКБ фейками у соцмережах. Це, за його словами, загрожує інформаційній безпеці.
"Проти нас зараз розгорнуто гібридну війну, складовою якої є інформаційна війна... Потрібно активніше просувати ОДКБ у соціальних мережах, які інтенсивно використовують наші західні опоненти з метою дієвого реагування на фейки та інформаційні загрози. Можливо, треба піти шляхом Китаю в інформаційну боротьбу в інтернеті", – сказав Лукашенко.
Нагадаємо, що у Китаї діє сувора цензура в інтернет-мережі. Зокрема, держава в рамках проекту "Золотий щит" обмежує доступ до багатьох популярних програм та сайтів.