Миколаївський "Васт" посилили досвідчені футболісти Віктор Берко і Дмитро Назаренко
Футбол. Чемпіонат України. Аматори
Миколаївський ФК ВАСТ під керівництвом головного тренера Артем Чорнія почав підготовку до стартує 2 квітня чемпіонату країни серед аматорів.
Нагадаю, за підсумками першого кола команда посіла четверте місце, і заявила про своє бажання перейти в професіонали і дебютувати в другій лізі.
Результати контрольний ігор:
29 січня. ФК ВАСТ – "Кристал" (Херсон) – 1:0. Стадіон у парку Перемоги.
Гол: гравець на перегляді.
7 лютого. «Балкани» (с. Зоря) – ФК ВАСТ – 1:3.
Голи: Барський, Вітенко, гравець на перегляді.
12 лютого. ФК ВАСТ – "Зірка" (Кропивницький) – 2:1. Стадіон у парку Перемоги. Голи: Кваша (50 – автогол), Студенко (90 – пен.)- Махиня (10).
У лютому ФК "Васт" уклав контракти з п'ятьма футболістами. Серед них захисники Дмитро Назаренко (раніше грав у «Ворсклі-2», «Металурзі» Донецьк, «сталі» Алчевськ, «Бананці» Вірменія, ПФК «Олександрія», ФК «Полтава», «Спартаку» Латвія, МФК «Миколаїв»), Владислав Барський (дубль «Чорноморця», «Суднобудівник», МФК «Миколаїв-2», «Вовчанськ», «кристал») і Андрій Боровський (МФК «Миколаїв»), нападники Віктор Берко (МФК «Миколаїв», «Кривбас», «Лівий берег») і В'ячеслав Студенко (МФК «Миколаїв», Енергія»).