Депутат Миколаївської облради Надія Іванова подякувала працівникам аграрного підприємства за патріотизм

Комментарии:

«Золотий колос» наближає Перемогу

Директор ТОВ «Золотий колос», депутат Миколаївської обласної ради Надія Іванова звернулася у цей тривожний час до свого колективу, який вона згуртовувала протягом багатьох років.

«Четвертий місяць ми трудимося в надскладних умовах. Майже всі працівники «Золотого колосу», крім основної роботи, стали волонтерами. Дякую моїм механізаторам, які з перших днів без вихідних брали участь в облаштуванні блокпостів. І насамперед завдячую Володимиру Маркову. Не перерахувати скільки він викопав окопів та збудував бліндажів маленьким екскаватором. І залишав позиції тільки, коли військові наказували їхати, бо ставало дуже гаряче.

Дякую Василю Мальованому, який працював на самохідному навантажувачі, кранівнику Миколі Токарю, водіям Сергію Носевичу, Миколі Нагорному, Володимиру Ярижко, Олександру Атанасову. Дякую за організацію своєчасного ремонту Ігорю Алексєєву, незмінній помічниці – комірниці-заправниці Людмилі Ярижко та всьому колективу «Золотого колосу».

Ми виробили 52 тонни пшеничної крупи, 29 тонн ячмінної крупи, 23 тонни кукурудзяної крупи, 17 тонн горохової крупи. Майже все направили на благодійні цілі. І продовжуємо свою роботу.

Дякую всім, хто вантажить, сортує, фасує, розвозить!

Ми – велика потужна команда. Віримо в близьку перемогу! Віримо в ЗСУ! Віримо в народ України!»

Додамо, що Надія Валеріївна допомагає також бібліотекам, навчальним закладам, своїй місцевій громаді.

Якщо є такі люди, хто завадить нам бути щасливими на своїй землі!