Тим, хто мріє працювати на АЕС, «Енергоатом» допоможе отримати профільну освіту

Комментарии:

Сьогодні на атомній станції успішно працюють сотні фахівців завдяки тому, що одного дня звернулись до управління кадрів зі словами: «Я мрію працювати на АЕС»

ДП «НАЕК «Енергоатом» має договори про партнерство та співробітництво з питань підготовки студентів з профільними ЗВО України, а з їх студентами АЕС укладають трьохсторонні договори.

Створення команди висококласних професіоналів – невід’ємна складова кадрової політики Южно-Українського енергокомплексу. Ми маємо сталий багаторічний досвід цільової підготовки молодих фахівців за участю закладів вищої освіти (ЗВО) та студентів.

Молоді особи, які уклали трьохсторонні договори, мають реальний шанс навчатися та проходити виробничу і переддипломну практику безпосередньо на виробництві, можливість переймати досвід професіоналів під час підготовки дипломних проектів, отримувати персональну стипендію Національної атомної енергогенеруючої Компанії «Енергоатом», та найголовніше - мати гарантію працевлаштування після отримання диплому.

Це і конкурентоспроможна заробітна плата, соціальний захист, безліч можливостей розвитку, як професійного, так і особистого.

Умови карантину та світова пандемія внесли свої корективи у організацію цьогорічної вступної компанії та навчання студентів. Крім того, державні статистичні дані свідчать, що переважна більшість випускників, на жаль, не може працевлаштуватися за спеціальністю, що набута під час студентських років.

ДП «НАЕК «Енергоатом» має договори про партнерство та співробітництво з питань підготовки студентів з профільними ЗВО України, а з їх студентами АЕС укладають трьохсторонні договори.

До таких закладів належать Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», Одеський національний політехнічний університет, Вінницький національний технічний університет, Національний університет «Львівська політехніка», Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут», Державний вищий навчальний заклад «Український державний хіміко- технологічний університет».

Договори про цільову підготовку молодого фахівця укладаються зі студентами профільних ЗВО, які навчаються за базовими для ВП ЮУАЕС спеціальностями: 143 Атомна енергетика (Атомна енергетика, Атомні електричні станції); 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка (Електричні станції); 151 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології (Автоматизоване управління технологічними процесами); 152 Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка (Метрологія та вимірювальна техніка); 104 Фізика та астрономія (Ядерна енергетика); 123 Комп’ютерна інженерія (Спеціалізовані комп’ютерні системи); 161 Хімічні технології та інженерія (Хімічні технології рідкісних розсіяних елементів та матеріалів на їх основі); 193 Геодезія та землеустрій (Геодезист) тощо.

Рішення про доцільність укладення трьохсторонніх договорів приймає генеральний директор на підставі рекомендацій комісії ВП ЮУАЕС з укладення трьохсторонніх договорів на цільову підготовку фахівців. Перевага надається дисциплінованим студентам з високими вступними балами ЗНО (1 курс) та з високими балами підсумкової успішності за попередні навчальні роки (2-6 курси).

Детальна інформація щодо укладання трьохстороннього договору «ЗВО - СТУДЕНТ – ВП ЮУАЕС», зокрема, порядок та терміни укладання договорів, зразки документів, контактні телефони управління кадрів, розміщені на офіційному сайті за адресою: https://www.sunpp.mk.ua/uk/3contract.

Значна кількість молодих працівників ВП ЮУАЕС, які навчалися за договорами досягли успіхів у кар’єрі.

Зважте, за кожним тристороннім договором – долі сотень працівників підприємства, які вже сьогодні успішно працюють завдяки тому, що одного дня звернулись до управління кадрів зі словами: «Я мрію працювати на АЕС».

Алла МОСЯЄВА,провідний інженер УК