Кандидаты в народные депутаты Украины получили эфирное время на региональном телеканале в Николаевской области (UA: Первый)
Позачергові вибори народних депутатів України 21 липня 2019 року
Окружна виборча комісія з виборів народних депутатів України одномандатного Виборчого округу №128 оприлюднила постанову №20.
«Про затвердження результатів жеребкування щодо черговості надання політичним партіям, кандидатам у народні депутати України, що зареєстровані у одномандатних виборчих округах №№127,128,129,130,131,132 ефірного часу для проведення передвиборної агітації, на регіональних телеканалах, що здійснюватиметься філіями Національної суспільної радіокомпанії України».
«З метою визначення черговості надання партіям – суб`єктам виборчого процесу та кандидатам у депутати, зареєстрованих в одномандатних округах, відповідно до частини шостої статті 72, керуючись частиною вісімнадцятою статті 107 Закону України «Про вибори народних депутатів України», а також згідно Постанов ЦВК від 6 жовтня 2014 року №1492, та від 2 липня 2019 року №1417 окружна виборча комісія №128
постановляє:
- Затвердити результати жеребкування щодо черговості надання політичним партіям, кандидатам у народні депутати України, що зареєстровані у одномандатних виборчих округах № 127,128,129,130,131,132 ефірного часу для проведення передвиборної агітації, на регіональних телеканалах, що здійснюватиметься філіями Національної суспільної телерадіокомпанії (додаток 1).
- Довести дану постанову до відома ЦВК, шляхом розміщення на офіційному сайті ЦВК.
- Довести дану постанову до відома суб`єктів виборчого процесу, шляхом розміщення її тексту на дошці офіційних матеріалів окружної виборчої комісії».
Додаток №1 до постанови №20 окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу №128
№ |
Дата |
Час |
Округ |
Суб’єкт |
---|---|---|---|---|
1 |
06.07 |
19:00-19:20 |
131 |
Кондратєнков Юрій Миколайович |
2 |
06.07 |
19:22-19:42 |
128 |
Хачатуров Артем Едуардович |
3 |
06.07 |
19:44 -20:04 |
|
Політична партія "СИЛА ЛЮДЕЙ" |
4 |
06.07 |
20:06 – 20:26 |
127 |
Козир Борис Юрійович |
5 |
06.07 |
20:28 – 20:48 |
128 |
Дворник Анатолій Анатолійович |
6 |
06.07 |
20:50 – 21:10 |
131 |
Ярошевич Олег Андрійович |
7 |
06.07 |
21:12 – 21:32 |
129 |
Шевченко Олександр Олександрович |
8 |
06.07 |
21:36 - 21:56 |
|
Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК" |
9 |
07.07 |
19:00-19:20 |
130 |
Коваль Людмила Іванівна |
10 |
07.07 |
19:22-19:42 |
131 |
Невеселий Владислав Валерійович |
11 |
07.07 |
19:44 -20:04 |
128 |
Малярчук Ольга Іллівна |
12 |
07.07 |
20:06 – 20:26 |
130 |
Коровій Дмитро Леонідович |
13 |
07.07 |
20:28 – 20:48 |
131 |
Андрійцев Богдан Вікторович |
14 |
07.07 |
20:50 – 21:10 |
132 |
Корнацький Аркадій Олексійович |
15 |
07.07 |
21:12 – 21:32 |
132 |
Політична партія "ГРОМАДЯНСЬКА ПОЗИЦІЯ" |
16 |
07.07 |
21:36 - 21:56 |
132 |
Підберезняк Вадим Іванович |
17 |
08.07 |
19:00-19:20 |
127 |
Горбачов Олександр Сергійович |
18 |
08.07 |
19:22-19:42 |
127 |
Садрідінов Тахір Шамсідінович |
19 |
08.07 |
19:44 -20:04 |
131 |
Чорноморов Артем Олегович |
20 |
08.07 |
20:06 – 20:26 |
130 |
Підпала Ірина Валентинівна |
21 |
08.07 |
20:28 – 20:48 |
|
Політична партія "ПАРТІЯ ЗЕЛЕНИХ УКРАЇНИ" |
22 |
08.07 |
20:50 – 21:10 |
129 |
Красівський Сергій В’ячеславович |
23 |
08.07 |
21:12 – 21:32 |
|
Політична партія "ПАТРІОТ" |
24 |
08.07 |
21:36 - 21:56 |
129 |
Жолобецький Олександр Олександрович |
25 |
09.07 |
19:00-19:20 |
131 |
Танасов Сергій Іванович |
26 |
09.07 |
19:22-19:42 |
130 |
Кривцова Валентина Станіславівна |
27 |
09.07 |
19:44 -20:04 |
|
Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" |
28 |
09.07 |
20:06 – 20:26 |
|
Політична партія "СИЛА І ЧЕСТЬ" |
29 |
09.07 |
20:28 – 20:48 |
131 |
Григорян Ерік Юрійович |
30 |
09.07 |
20:50 – 21:10 |
|
Політична партія "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" |
31 |
09.07 |
21:12 – 21:32 |
130 |
Вадатурський Андрій Олексійович |
32 |
09.07 |
21:36 - 21:56 |
|
Політична партія "ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ "ФАКЕЛ" |
33 |
10.07 |
19:00-19:20 |
132 |
Дирдін Максим Євгенович |
34 |
10.07 |
19:22-19:42 |
130 |
Негулевський Ігор Петрович |
35 |
10.07 |
19:44 -20:04 |
127 |
Петров Олег Дмитрович |
36 |
10.07 |
20:06 – 20:26 |
130 |
Пляка Сергій Валерійович |
37 |
10.07 |
20:28 – 20:48 |
3 |
Політична партія "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА" |
38 |
10.07 |
20:50 – 21:10 |
127 |
Рєпін Олександр Володимирович |
39 |
10.07 |
21:12 – 21:32 |
|
Політична партія "ПАРТІЯ ШАРІЯ" |
40 |
10.07 |
21:36 - 21:56 |
127 |
Алєксєєнко Іван Олександрович |
41 |
11.07 |
19:00-19:20 |
129 |
Таранова Світлана Володимирівна |
42 |
11.07 |
19:22-19:42 |
130 |
Донченко Олена Віталіївна |
43 |
11.07 |
19:44 -20:04 |
131 |
Лівік Олександр Петрович |
44 |
11.07 |
20:06 – 20:26 |
130 |
Думановська Інна Миколаївна |
45 |
11.07 |
20:28 – 20:48 |
127 |
Курганський Григорій Миколайович |
46 |
11.07 |
20:50 – 21:10 |
131 |
Лавренов Данило Андрійович |
47 |
11.07 |
21:12 – 21:32 |
|
Політична партія "СОЦІАЛЬНА СПРАВЕДЛИВІСТЬ" |
48 |
11.07 |
21:36 - 21:56 |
|
Політична партія "НЕЗАЛЕЖНІСТЬ" |
49 |
12.07 |
19:00-19:20 |
132 |
Сабліна Наталія Володимирівна |
50 |
12.07 |
19:22-19:42 |
128 |
Крупенко Костянтин Валентинович |
51 |
12.07 |
19:44 -20:04 |
|
Політічна партія "АГРАРНА ПАРТІЯ УКРАЇНИ" |
52 |
12.07 |
20:06 – 20:26 |
127 |
Берсан Андрій Павлович |
53 |
12.07 |
20:28 – 20:48 |
128 |
Гукасян Спартак Едуардович |
54 |
12.07 |
20:50 – 21:10 |
132 |
Кукуруза Олександр Вячеславович |
55 |
12.07 |
21:12 – 21:32 |
131 |
Бондаренко Олена Анатоліївна |
56 |
12.07 |
21:36 - 21:56 |
129 |
Ніколенко Анатолій Анатолійович |
57 |
13.07 |
19:00-19:20 |
128 |
Курченко Жанна Назарівна |
58 |
13.07 |
19:22-19:42 |
129 |
Кочмар Валерій Андрійович |
59 |
13.07 |
19:44 -20:04 |
127 |
Петров Анатолій Георгійович |
60 |
13.07 |
20:06 – 20:26 |
131 |
Покровський Роман Леонідович |
61 |
13.07 |
20:28 – 20:48 |
132 |
Глушко Тимур Вікторович |
62 |
13.07 |
20:50 – 21:10 |
129 |
Лебідь Андрій Васильович |
63 |
13.07 |
21:12 – 21:32 |
132 |
Волошин Сергій Сергійович |
64 |
13.07 |
21:36 - 21:56 |
129 |
Миколайчик Сергій Володимирович |
65 |
14.07 |
19:00-19:20 |
131 |
Чорноморець Іван Іванович |
66 |
14.07 |
19:22-19:42 |
|
Політична партія "СИЛА ПРАВА" |
67 |
14.07 |
19:44 -20:04 |
132 |
Медведчук Михайло Анатолійович |
68 |
14.07 |
20:06 – 20:26 |
128 |
Толпекін Андрій Анатолійович |
69 |
14.07 |
20:28 – 20:48 |
130 |
Фроленко Володимир Олександрович |
70 |
14.07 |
20:50 – 21:10 |
127 |
Покровська Ольга Геннадіївна |
71 |
14.07 |
21:12 – 21:32 |
127 |
Єнтін Владислав Олегович |
72 |
14.07 |
21:36 - 21:56 |
129 |
Лєпішев Олексій Олександрович |
73 |
15.07 |
19:00-19:20 |
|
Політична партія "РУХ НОВИХ СИЛ МИХАЙЛА СААКАШВІЛІ" |
74 |
15.07 |
19:22-19:42 |
127 |
Дятлов Володимир Миколайович |
75 |
15.07 |
19:44 -20:04 |
127 |
Павлов Ігор Миколайович |
76 |
15.07 |
20:06 – 20:26 |
132 |
Кушнір Олександр Валентинович |
77 |
15.07 |
20:28 – 20:48 |
131 |
Вишняк Сергій Володимирович |
78 |
15.07 |
20:50 – 21:10 |
128 |
Губська Тетяна Миколаївна |
79 |
15.07 |
21:12 – 21:32 |
|
Політична партія "СЛУГА НАРОДУ" |
80 |
15.07 |
21:36 - 21:56 |
|
Політична партія "Об’ЄДНАННЯ "САМОПОМІЧ" |
81 |
16.07 |
19:00-19:20 |
|
Політична партія "УКРАЇНСЬКА СТРАТЕГІЯ ГРОЙСМАНА" |
82 |
16.07 |
19:22-19:42 |
128 |
Ільюк Артем Олександрович |
83 |
16.07 |
19:44 -20:04 |
129 |
Шараєв Олександр Леонідович |
84 |
16.07 |
20:06 – 20:26 |
130 |
Рубський Геннадій Іванович |
85 |
16.07 |
20:28 – 20:48 |
130 |
Пересунько Руслан Вікторович |
86 |
16.07 |
20:50 – 21:10 |
127 |
Дятлов Євген Юрійович |
87 |
16.07 |
21:12 – 21:32 |
129 |
Жело Денис Вікторович |
88 |
16.07 |
21:36 - 21:56 |
132 |
Мосякін Василь Олександрович |
89 |
17.07 |
19:00-19:20 |
132 |
Островський Ян Олегович |
90 |
17.07 |
19:22-19:42 |
131 |
Гасюк Анатолій Петрович |
91 |
17.07 |
19:44 -20:04 |
|
Політична партія ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ "СВОБОДА" |
92 |
17.07 |
20:06 – 20:26 |
127 |
Пасічний Олександр Станіславович |
93 |
17.07 |
20:28 – 20:48 |
131 |
Колесніков Валерій Вікторович |
94 |
17.07 |
20:50 – 21:10 |
129 |
Невінчанний Максим Андрійович |
95 |
17.07 |
21:12 – 21:32 |
129 |
Копитін Ігор Володимирович |
96 |
17.07 |
21:36 - 21:56 |
132 |
Білоус Ярослава Валеріївна |
97 |
18.07 |
19:00-19:20 |
128 |
Гайду Олександр Васильович |
98 |
18.07 |
19:22-19:42 |
129 |
Іванова Надія Валеріївна |
99 |
18.07 |
19:44 -20:04 |
127 |
Білов Гордій Олександрович |
100 |
18.07 |
20:06 – 20:26 |
130 |
Бриченко Ігор Віталійович |
101 |
18.07 |
20:28 – 20:48 |
130 |
Політична партія "ГОЛОС" |
102 |
18.07 |
20:50 – 21:10 |
132 |
Головчанський Андрій Всеволодович |
103 |
18.07 |
21:12 – 21:32 |
127 |
ЧигринськийСергій Аркадійович |
104 |
18.07 |
21:36 - 21:56 |
132 |
Гапонов Віталій Олегович |
105 |
19.07 |
19:00-19:20 |
129 |
Тимошин Володимир Володимирович |
106 |
19.07 |
19:22-19:42 |
128 |
Северин Андрій Іванович |
107 |
19.07 |
19:44 -20:04 |
127 |
Дятлов Ігор Сергійович |
108 |
19.07 |
20:06 – 20:26 |
129 |
Кошковський Юрій Леонідович |
109 |
19.07 |
20:28 – 20:48 |
131 |
Красьоха Володимир Володимирович |
110 |
19.07 |
20:50 – 21:10 |
|
Політична партія ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ "БАТЬКІВЩИНА" |
111 |
19.07 |
21:12 – 21:32 |
129 |
Горбатко Іван Геннадійович |
Голова Окружної виборчої комісії Войченко Д. О.
Секретар Окружної виборчої комісії Зажирко Н. Ф.